У Барвінковому встановили меморіальну дошку загиблому бійцю Євгену Солодовнику

На вході у Барвінківську загальноосвітню школу № 1 з’явилася меморіальна дошка солдату Євгену Солодовніку, який влітку 2014 року загинув в Іловайському котлі. Таким чином барвінківчани увічнили пам’ять про свого героїчного земляка, колишнього випускника цієї школи.

Ініціатором встановлення меморіальної дошки Євгену Солодовніку виступив народний депутат України Михайло Кобцев, він же виділив кошти на її виготовлення.

З нагоди відкриття меморіальної дошки відбувся мітинг-реквієм, у якому взяли участь батьки загиблого воїна, його бойові побратими, учні та вчителі закладу, представники місцевої влади. Євгена Солодовніка у школі добре пам’ятають, адже він не так давно полишив її стіни – на момент загибелі йому було всього 23 роки. Тому біль від втрати особливо сильний, а спогади такі свіжі.

"Його біографія – як спалах зірки. Коротка, яскрава, всього 23 роки – і все життя. Він був кращим серед кращих, мав велике мужнє серце, був чесною і порядною людиною. Ціною власного життя Євген Солодовнік захистив країну, її цілісність і суверенітет", - зазначає класний керівник загиблого героя Галина Щолок.

Заступник голови Барвінківської районної ради Віктор Ухань також особисто знав молодого солдата – родина Солодовніків живе у сусідньому будинку. Він бачив, як зростав Євген, і бачив, як його ховали. Батьки загиблого хлопця досі не можуть оговтатися від горя, адже він був їхньою єдиною дитиною.

кобцев, меоріальна дошка

 

 

 

создание сайтов недорого modx revo