У Куп`янську відкрили дві меморіальні дошки загиблим у зоні АТО

8 квітня у Куп’янську було встановлено ще дві пам’ятні дошки воїнам, які загинули захищаючи цілісність і суверенітет України – сержанту Юрію Безщотному та старшині міліції Віталію Українцеву.

Заходи пройшли за ініціативи народного депутата України Михайла Кобцева та голови правління UFC Олега Лущика, які вирішили власним коштом увіковічити бійців, що загинули в зоні проведення АТО.

Юрій Безщотний з бригадою отримав наказ йти на прикриття виходу українських військових з Іловайського котла. Під час виконання бойового завдання вони зазнали артудару від установок «Град».

Віталій Українцев разом зі своєю ротою забезпечував прикриття тилу Донецького аеропорту. У вересні 2014 року його екіпаж потрапив у засідку бойовиків у селі Піски. Під час цього бою загинули 9 військовослужбовців.

Вшанувати пам’ять героїв прийшли їх рідні, учні та вчителі шкіл, волонтери, ветерани АТО, патріоти міста та країни.

За словами Михайла Кобцева, у Купянському районі найбільша кількість загиблих у порівнянні з іншими районами Харківської області – 12 чоловік. «Ми плануємо найближчим часом встановити меморіальні дошки усім загиблим куп`янчанам та продовжити увіковічення пам’яті загиблих на території Харківської області», - зазначив Михайло Кобцев.

Нагадаємо, що за сприяння народного депутата Михайла Кобцева у жовтні 2015 року у місті Куп’янськ було відкрито дві меморіальні дошки загиблим у зоні проведення АТО бійцям – сержанту Максиму Закопайлу і підполковнику Юрію Загребельному.

кобцев, меморіальна дошка

кобцев

кобцев

кобцев

кобцев

кобцев

Сюжет про відкриття меморіальних дошок можна подивитися на сайті МГ "Об`єктив" за посиланням: http://www.objectiv.tv/120416/126597.html

 

создание сайтов недорого modx revo